Alina Stryzhak: "Насіров затіяв ше один суд - подав на податкову. Хоче..."

Alina Stryzhak в facebook:

Насіров затіяв ше один суд - подав на податкову. Хоче, щоб судді визнали коли він підписував документи, виконував бугага церемоніальні функції. Якшо суд визнає, шо таки да, то Насіров юридично, не винен в тому, в чому його звинувачує САП. А вот з точки здорового глузду це, канєшно, убийся об стєнку. Так давайте замість голови ДФС поставим унітаз. Він тоже може виконувать церемоніальні функції. І, на відміну від клєтчатоплєдового, ніколи не захворіє патамуша кераміческій. Об этом сообщает kometa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

І да, ці судєйскі уйобки САП не визнали третьою стороною.

Насіров хоче в суді довести, що розстрочки для фірм Онищенка лише церемоніально підписував. А відтак, вся відповідальність на місцевих ДПІ, які збирають док ... ументи у фірм і дають свій висновок.

Цей позов Насірова розглядається у закритому режимі. Громадськість побачить лише результат.

САП хоче долучитися до процесу, надавши наявні у слідства докази. Суд відмовив. САП подала нову заяву про залучення.

До слова, головуючий суддя Євгеній Аблов був не дуже радий бачити прокурора САП на засіданні 12 липня. Спочатку на етапі, коли суд встановлював, хто зявився суддя заявив, що прокурор порушував порядок тим, що намагався повідомити, що він є і подав заяву про залучення до процесу.

А наприкінці засідання, коли суддя Аблов оголошував про перехід до розгляду справи у закритому режимі, він нагадав про весняні обшуки НАБУ в Окружному адмінсуді Суд... у звязку з відсутністю представника ДФС України, який належним чином був повідомлений про день, час і місце розгляду.. так і напиши звертається до секретаря - прим., тому що потім обшуки роблять і виїмки, щоб могли протокол вийняти і прочитати..переходить у письмове провадження...

ТОП новости

Вход

Меню пользователя