Представники "ДНР" намагались завербувати азіата

Контррозвідники Служби безпеки України викрили факт вербування громадянина однієї з країн Східної Азії представниками так званого ʺміністерства державної безпеки ДНРʺ, які діють під контролем спецслужб Російської Федерації. Про це Гал-інфо повідомили у прес-центрі СБУ.

Представники "ДНР" намагались завербувати громадянина однієї з країн Східної Азії


Слідчі спецслужби встановили, що випускник донецького вишу регулярно відвідував з особистих питань тимчасово окуповані території Донбасу. Під час одного із візитів до ОРДЛО на нього ʺвийшовʺ працівник ʺМДБ ДНРʺ, у минулому офіцер українських правоохоронних органів, який зрадив присязі на вірність Україні. У ході ʺбесідиʺ працівник псевдоспецслужби під тиском змусив іноземця підписати документ про надання сприяння МДБ. Чоловік, зокрема, був змушений пообіцяти збирати конференційну інформацію про інших іноземців, які перебувають чи відвідують тимчасово окуповані території Донбасу. Об этом сообщает bzp.in.ua со ссылкой на СМИ.


Після приїзду на підконтрольну українській владі територію іноземець звернувся до слідчих СБУ та надав детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування та поставлених завдань.


Враховуючи наявність у діях представника псевдоспецслужби ознак державної зради, слідчими органами СБУ розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/predstavnyky_dnr_namagalys_zaverbuvaty_aziata_327496.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя