"Голос" розпочав підготовку до місцевих виборів: Вакарчук приїхав до Чернівців (ФОТО)

"ГОЛОС" ЧУТИ КРАЩЕ / Об этом сообщает sol.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Чернівцях у суботу, 2 листопада побував Святослав Вакарчук – лідер відомого гурту "Океан Ельзи", а нині – народний депутат і голова політичної партії "Голос".


Як передає кореспондентка molbuk.ua, зустріч із ним відбулася у Целанівському центрі.

Приїзд Вакарчука пов’язаний із підготовкою до місцевих виборів. Народний депутат прямо зауважив:

"Зараз наша головна стратегія – місцева робота. Чернівці – перше місто, куди я приїхав. Ми не будемо вказувати, що і як робити тут, на місці. Ви краще знаєте проблеми міста".

Разом із Вакарчуком на зустріч прийшов Олексій Попович, координатор партії "Голос" у Чернівецькій області. Він зауважив, що три дні тому було зареєстровану Чернівецьку облорганізацію партії "Голос" і вже мають офіс на вул. Головній, 71.


Вакарчук каже, що місцеві команди формуватимуться винятково за участю місцевих керівників, зі столиці ніхто не вказуватиме, кого брати, а кого ні у команду.


— Єдине, — додав Вакарчук, — ми переглядатимемо списки людей і, скажемо так, накладатимемо вето, якщо побачимо людину, до якої можуть бути питання чи претензії.


На зустрічі із Вакарчуком Целанівський центр був заповнений. Депутат більше двох годин спілкувався із чернівчанами, всі охочі могли задавати питання.


— Під час парламентських виборів ми припустилися багато помилок, які врахуємо, — зауважив Святослав. – Але вважаю, як для абсолютно нової партії ми й так отримали непоганий результат. Тому зараз будемо працювати ще більше. Я ніколи не отримував успіх і славу відразу. Коли починав працювати гурт "Океан Ельзи", не було такого, що ми записали пісню, і вже наступного дня прокинулися знаменитими.


Вакарчук зауважив, що йшов у політику тому, аби привести до влади нових, професійних та патріотичних людей, а також змінити політичну культуру в країні, змінити поведінку політиків та виборців.

— Під час виборів до Верховної Ради у нас не було досвіду будувати структури. Тому зробили багато помилок. У місцеві ради мають потрапити якісні люди, – сказав Вакарчук.

Він також сказав, що чернівецький вчитель Пауль Пшенічка залишається у команді "Голосу".
Фото "Молодий буковинець"

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116978”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя